Bal Absolwentów

Bal Absolwentów PUNO zrodził się z inicjatywy pracowników, wykładowców oraz przyjaciół Polskiego Uniwersytetu na Obczyźnie w Londynie. Jest ważnym wydarzeniem zarówno dla brytyjskiej Polonii, jak i dla Polaków mieszkających w kraju. Organizowany jest w jubileuszowym roku powstania uczelni na cześć absolwentów, wykładowców, pracowników i wszystkich sympatyków Uniwersytetu.

Tematem przewodnim Balu Absolwentów będzie Jubileusz 80-lecia Polskiego Uniwersytetu na Obczyźnie. Odbędzie się 11 października 2019 roku (start o godz. 20:00) – tuż po uroczystej Inauguracji Roku akademickiego 2019/2020 – w Restauracji Łowiczanka, w Polskim Ośrodku Społeczno-Kulturalnym zlokalizowanym na londyńskim Hammersmith. Galę poprowadzi Leszek Kulaszewicz – znakomity saksofonista oraz pracownik naukowy Polskiego Uniwersytetu Na Obczyźnie.

Podczas wydarzenia czas będą umilać gościom zespół muzyczny oraz Spicy Raspberries. Oprócz wspaniałej oprawy muzycznej oraz wyśmienitego jedzenia będzie można wziąć udział w licznych atrakcjach przygotowanych przez komitet organizacyjny obchodów. Podczas Balu Absolwentów odbędzie się aukcja prowadzona przez Reginę Wasiak-Taylor, członkinię Związku Pisarzy Polskich na Obczyźnie i pomysłodawczynię Salonu Literackiego. Zaplanowano również loterię, gdzie za £ 20 będzie można wejść w posiadanie atrakcyjnych fantów.

Bal Absolwentów PUNO to okazja do wyśmienitej zabawy, spotkania po latach, integracji środowiska akademickiego, jak również świętowania jubileuszu 80-lecia uczelni.

W imieniu Organizatorów i Polskiego Uniwersytetu na Obczyźnie w Londynie zapraszamy Absolwentów i Przyjaciół PUNO do wspólnej zabawy i integracji!

Koszt udziału w Balu – 70 gbp od absolwentów i 75 gbp od osób towarzyszących.